סדנת נגרות זוגית

חגיגת אהבה לעץ ולכם ❤️

6 שעות

בונים ספסל יפני

1100₪ לזוג

כל אדם צריך משהו אחד טוב בביתו. משהו אחד שנוצרת איתו מערכת יחסים, שמתאהבים בו כל יום קצת יותר. רהיט שרוצים להוריש הלאה, שככל שמתקרבים אליו יותר כך מגלים עוד פרט, עוד כוונה. משטח מושלם, פינה נוצצת. כשהדבר הזה הוא מעשה ידיכם - הסיפוק הוא מיוחד.

בסדנה הזוגית שלנו אתם תתנסו בנגרות ברמה הגבוהה ביותר - בעץ שנבחר, בחיבורים מסורתיים, במכונות וכלי עבודה מסורתיים ששימשו את הנגרים במשך אלפי שנים.

עוד מבחוץ, משהו נראה אחרת. החצר מטופחת, דלת הכניסה מיוחדת. אתם נכנסים ומוסיקה נעימה מתנגנת, סדר ונקיון מופתיים, עיצוב, צבעים וצורות שמתחברים יחד למקום שפשוט נעים להיות בו. חשבו פה על הכל. ברוכים הבאים לסדנה הזוגית שלנו.

תהיו מוכנים לצלול לעשייה מרגשת, מחברת ומרגיעה. להתחבר למשהו עתיק ומודרני בו זמנית. ברוכים הבאים ל ADAMA.

הספסל שנבנה בנוי בשיטת חיבור מסורתית שמבטיחה איכות ושרידות לדורות.

מידות (לבחירתכם):

אורך: 40-80 ס"מ

גובה: 25-33 ס"מ

עומק: 20-24 ס"מ

לפני ההגעה לסדנה נדבר גם אפשרויות העיצוב כדי שתבואו עם רעיון קצת יותר מגובש לפני העבודה.

לנוחיותכם, אפשר לרכוש ואוצ'ר מתנה באופן ישיר דרך אתר BuyMe:

עדויות

אביש ונועה

"הגענו זוג לסדנה של רפאל למשך 6 שעות. מהרגע שנכנסו בדלתות הסדנה נפתח בפנינו עולם של של אומנות ועץ. החוויה הייתה אמיתית ועוצמתית. 


במשך הסדנה אתה לומד על מסורת העץ, מתנסה בכלים ייחודים לחיתוך עץ, שומע מוזיקת עולם, בונה רהיט ייחודי, מחזק את הזוגיות ומתמסר לחוויה ולעבודה בסדנה. 


ממליץ מאוד להעניק מתנה שכזו לאנשים שאתם באמת אוהבים. הפריט איתו יצאנו יילך איתנו עוד הרבה שנים."

מאיה ונועה

הגענו לסדנה זוגית אצל רפאל מתוך סקירה מאוד רחבה של סדנאות שונות ברחבי הארץ החלטנו שהסדנה של רפאל המתאימה ביותר ובאמת כך זה היה.


הסדנה מאובזרת ברמה הגבוהה ביותר ונותנת השראה לכל מי שאוהב ומעריך אומנות אמיתית. רפאל מקסים, נעים, גמיש - עם ראש פתוח ויעשה הכל כדי שתצאו משם המרוצים ביותר. מה שמייחד את הסדנה הזאת מכל שאר הסדנאות היא העובדה שכשמגיעים לסדנה אצלו מתנסים באומנות עץ וחומר ולא בחיבור חלקי עץ בצורה טכנית. *הגענו ללא ניסיון (אפילו לא בסיסי) ויצאנו משם עם יצירת אומנות בעלת פרטים קטנים ויחודיים שהכנסנו לתוכה מלא אהבה.


אם יש לכם התבלטות אז אין בכלל התלבטות! הגעתם למקום הנכון..

שאלות נפוצות

"מה מייחד את המקום שלך מהשאר?"

את הסדנה שלי בניתי כמו שאני בונה את הרהיטים שלי - עם שאיפה למושלמות. השימוש בכלים מסורתיים, העיצוב, הציוד וההפתעות הקטנות בכל פינה יוצרים תחושה של משהו שונה מהרגיל.

"מה אנחנו מקבלים בתמורה לתשלום שלנו?"

אני משקיע בעץ איכותי, בזמן הכנה, ובמוצר סופי ברמה גבוהה. אתם לומדים כלים ושיטות מסורתיות וטועמים מהעולם של נגרות האומן. וכמובן יוצרים ספסל מטריף שתרשו להוריש לילדים שלכם יום אחד.

"איך יכול להיות שיוצאים עם משהו באמת ברמה גבוהה בזמן כל כך קצר?"

בחרתי בשיטת חיבור מסורתית שמאפשרת לשלב את החלקים אחד בשני ולקבל חיבור חזק (בלי ברגים!). את תהליך ההכנה על המכונות הכבדות אני עושה לפני שאתם מגיעים, ככה שאת כל הזמן שלנו אנחנו מבלים על העיצוב, הפרטים והגימורים שעושים את כל ההבדל.

עוד על הסדנה הזוגית

כנגר אומן, חשבתי איך יוכלו אלו שנמשכים לעבודה הזאת לבוא ולחוות בניית רהיט בזמן קצר תוך שמירה על הרמה הגבוהה שאני מחוייב אליה. עם הזמן פיתחתי רהיטים ושיטה שעונים על הצורך הזה, מתוך מחשבה שהזוג שמגיע אלי עובר תהליך משותף יחד איתי בבניה. ולפעמים אני נעלם קצת ומשאיר אתכם לבד :)

מעבר לתוצאה הסופית המרגשת - רהיט שהוא באמת בסטנדרט אחר - תוכלו לחוות את הקסם של עבודה בסדנה ברמה בינלאומית. אתם תתנסו בכלים ידניים מיוחדים ותחוו יחד איתי חלק מההחלטות שנגר אומן צריך לקחת; תבינו את התהליכים של בחירת עץ מובחר, שיטות בניה מסורתיות ללא ברגים או מסמרים, התחשבות בצבעים וטקסטורה ותשומת לב לכל מילימטר. כך באמת ניצור רהיט אמיתי וייחודי, משהו שתהיו גאים בו.

את היצירות שלי אני בונה מעץ גולמי איכותי ללא פשרות, וכך גם עם הרהיט שלכם. אני אבחר את העץ ואבצע פעולות מסויימות מראש כך שכשתגיעו נוכל להתרכז יחד על חיבורים והשקעה בפרטים וגימור.

 

מי שמגיע אלי מעיד על הרמה יוצאת הדופן של המקום והעבודה - אני בטוח שגם אתם. אני מתחייב לסדנת נגרות זוגית ברמה אחרת. כשותפים ליום אחד, הערך וההנאה הם שלי, כמו שלכם.

סדנת נגרות, קורס נגרות

קיבוץ משמר השרון