סדנת נגרות, קורס נגרות

קיבוץ משמר השרון

סדנת נגרות זוגית

חגיגת אהבה לעץ ולכם ❤️

6 שעות

בונים שרפרף יפני

1100₪ לזוג

כל אדם צריך משהו אחד טוב בביתו. משהו אחד שנוצרת איתו מערכת יחסים, שמתאהבים בו כל יום קצת יותר. רהיט שרוצים להוריש הלאה, שככל שמתקרבים אליו יותר כך מגלים עוד פרט, עוד כוונה. משטח מושלם, פינה נוצצת. כשהדבר הזה הוא מעשה ידיכם - הסיפוק הוא מיוחד.

בסדנה הזוגית שלנו אתם תתנסו בנגרות ברמה הגבוהה ביותר - בעץ שנבחר, בחיבורים מסורתיים, במכונות וכלי עבודה מסורתיים ששימשו את הנגרים במשך אלפי שנים.

עוד מבחוץ, משהו נראה אחרת. החצר מטופחת, דלת הכניסה מיוחדת. אתם נכנסים ומוסיקה נעימה מתנגנת, סדר ונקיון מופתיים, עיצוב, צבעים וצורות שמתחברים יחד למקום שפשוט נעים להיות בו. חשבו פה על הכל. ברוכים הבאים לסדנה הזוגית שלנו.

תהיו מוכנים לצלול לעשייה מרגשת, מחברת ומרגיעה. להתחבר למשהו עתיק ומודרני בו זמנית. ברוכים הבאים ל ADAMA.

לנוחיותכם, אפשר לרכוש ואוצ'ר מתנה באופן ישיר דרך אתר BuyMe:

עדויות

אבישי דומוביץ'

"הגענו זוג לסדנה של רפאל למשך 6 שעות. מהרגע שנכנסו בדלתות הסדנה נפתח בפנינו עולם של של אומנות ועץ. החוויה הייתה אמיתית ועוצמתית. 


במשך הסדנה אתה לומד על מסורת העץ, מתנסה בכלים ייחודים לחיתוך עץ, שומע מוזיקת עולם, בונה רהיט ייחודי, מחזק את הזוגיות ומתמסר לחוויה ולעבודה בסדנה. 


ממליץ מאוד להעניק מתנה שכזו לאנשים שאתם באמת אוהבים. הפריט איתו יצאנו יילך איתנו עוד הרבה שנים."

שאלות נפוצות

"מה מייחד את המקום שלך מהשאר?"

את הסדנה שלי בניתי כמו שאני בונה את הרהיטים שלי - עם שאיפה למושלמות. העיצוב, הציוד וההפתעות הקטנות בכל פינה נותנים תחושה שבאמת מדובר פה במשהו אחר.

"אתה קצת יותר יקר מאחרים. למה?"

אני משקיע בעץ איכותי, בזמן הכנה, ובמוצר סופי באמת ברמה גבוהה. אתם לומדים כלים ושיטות מסורתיות; החוויה הכוללת היא ברמה גבוהה ונמשכת חצי יום. אתם מקבלים יותר, בכל מובן.

"איך יכול להיות שיוצאים עם משהו באמת ברמה גבוהה בזמן כל כך קצר?"

העיצוב של הרהיט הוא פשוט יחסית ובר-ביצוע. כמו כן, תהליך ההכנה מתחיל לפני שאתם מגיעים כך שאת העבודה הנותרת ניתן להשלים יחד בזמן המוקצב. חוץ מזה, תבואו מוכנים לעבודה - יש הרבה לעשות!

עוד על הסדנה הזוגית

כנגר אומן, חשבתי איך יוכלו אלו שנמשכים לעבודה הזאת לבוא ולחוות בניית רהיט בזמן קצר תוך שמירה על הרמה הגבוהה שאני מחוייב אליה. עם הזמן פיתחתי רהיטים ושיטה שעונים על הצורך הזה, מתוך מחשבה שהזוג שמגיע אלי עובר תהליך משותף יחד איתי בבניה.

מעבר לתוצאה הסופית המרגשת - רהיט שתרצו להוריש בסופו של דבר לילדכם - תוכלו לחוות את הקסם של עבודה בסדנה ברמה בינלאומית. אתם תתנסו בכלים ידניים מיוחדים ותחוו יחד איתי חלק מההחלטות שנגר אומן צריך לקחת; תבינו את התהליכים של בחירת עץ מובחר, שיטות בניה מסורתיות ללא ברגים או מסמרים, התחשבות בצבעים וטקסטורה ותשומת לב לכל מילימטר. כך באמת ניצור רהיט אמיתי וייחודי, משהו שתהיו גאים בו.

את היצירות שלי אני בונה מעץ גולמי איכותי ללא פשרות, וכך גם עם הרהיט שלכם. אני אבחר את העץ ואבצע פעולות מסויימות מראש כך שכשתגיעו נוכל להתרכז יחד על חיבורים והשקעה בפרטים וגימור.

 

מי שמגיע אלי מעיד על הרמה יוצאת הדופן של המקום והעבודה - אני בטוח שגם אתם. אני מתחייב לסדנת נגרות זוגית ברמה אחרת. כשותפים ליום אחד, הערך וההנאה הם שלי, כמו שלכם.