סדנת נגרות אומן יומית

035A1555.jpg

אתם נכנסים לסדנה. מוסיקה נעימה מתנגנת, על השולחנות מחכים עצים מקומיים שעומדים להפוך לאחד הפריטים הכי יפים בבית שלכם. משהו שעשיתם בעצמכם, עם כלים מיוחדים, בשיטת עבודה שהיא לא נגרות רגילה - היא נגרות שמחברת בין הראש ללב, שמחוברת לסיפור ולשורשים.

הקמתי את ADAMA כי אני אוהב את המקום הזה בו אני שוכח את עצמי, את העולם, את הטרדות והקצב המהיר, ואני נמצא עכשיו עם החומר, עם הכלים ושולחן העבודה שלי, ובונה משהו שישמש בני אדם.
מדובר בגישה מאד שונה לנגרות שמשתמשת בכלי עבודה ידניים מסורתיים, עושה כבוד לחומר ומתעקשת על הפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. יש פה מסורת של דורות, עם טוויסט מודרני.

כל זה מתבטא בבית המלאכה המיוחד, וברהיטים והסדנאות שנולדים ממנו.

מפנקים את המשפחה, את הצוות בחברה או פשוט את עצמכם. צרו קשר לתאום חווית העץ שלכם:

רפאל 054-5756108

  • ADAMA נמצאת בקיבוץ משמר השרון 🌲

  • קבוצות - (4 עד 10 אנשים) - חברות, משפחות, ימי גיבוש וחגיגת שמחות 🍻: יוצרים קשר ומתאמים זמן שטוב לכם.

  • יחידים - באים בימי שישי בבוקר (9:00 - 13:00) ומרגישים את הוייב של הסדנה הפתוחה שלנו

  • אורך הסדנה: 3 שעות

  • מחיר: 350₪ למשתתף

106A8099.jpg

"טוב, תקשיבו. היה מושלם ברמות. כי כשהמורה טוב הכל טוב. הייתי באיזה זון עם עצמי, איזה מיינדפולנס שיצר אצלי רוגע ופשוט עבדתי עם הידיים, הקשבתי בלי לחץ להנחיות ונהנתי מכל רגע..."

מורן זלמה

לאינסטרגם של מורן

  • Facebook
  • Instagram

רוצים לפנק מישהו חשוב לכם? אפשר גם לרכוש ואוצ'ר מתנה דרך שירות BuyMe:

PHOTO-2019-08-10-15-21-48_2.jpg

רפאל - אוהב עץ, אוהב אנשים שמתרגשים, פרטים קטנים, ודברים שעשויים טוב. הקמתי את ADAMA כדי לשתף אחרים בתשוקה שלי.

סגנון העבודה שלי התגבש דרך מסע חיי  והתמחות בת שנתיים בקנדה בבית הספר הבינלאומי Inside Passage.​

עוד מוצר, עוד משהו שיוצר במפעל או שעשו אותו מהר. התעשייה משרתת אותנו טוב, אנחנו חיים חיי עושר, ובכל זאת, משהו חסר... בזמנים מהירים, יש לנו צורך בקצת איטיות. בזמנים של מסכים, יש לנו צורך במגע בלתי אמצעי. חלק מאיתנו מעדיפים לשכוח, לכסות, כדי שלא נצטרך להרגיש את הבור. וחלק מאיתנו רוצים להתעורר.

עוד מבחוץ, משהו נראה אחרת. החצר מטופחת, דלת הכניסה מיוחדת. אתם נכנסים ומוסיקה נעימה מתנגנת, סדר ונקיון מופתיים, עיצוב, צבעים וצורות שמתחברים יחד למקום שפשוט נעים להיות בו. חשבו פה על הכל. ברוכים הבאים לסדנת הנגרות שלי, ADAMA. תהיו מוכנים לצלול לעשייה מספקת, מחברת ומרגיעה.עתיקה ומודרנית.

 

כל אדם זקוק לדברים טובים בביתו. אולי אפילו דברים שהוא עשה בעצמו... את היצירות שלי אני בונה עם חומרים ותהליך ללא פשרות, וכך גם עם המוצר שתבחרו בו.

מי שמגיע אלי מעיד על הרמה יוצאת הדופן של המקום והעבודה - אני בטוח שגם אתם. אני מתחייב לסדנת נגרות ברמה אחרת ממה שהכרתם. כשותפים ליום אחד, הערך וההנאה הם שלי, כמו שלכם.